https://Legiony.genealodzy.pl/

Legiony Wojska Polskiego

Odznaczeni i polegli 1918-1920

Legiony - Indeks 23699 odznaczonych i poległych żołnierzy Wojska Polskiego 1918-1920.

Znajdź nas na Facebooku

Wyszukiwarka nazwisk

Informacje dodatkowe




1
Maszkiewicz
 Kazimierz
Zwiń/Rozwiń
2
Mendezweig
 Moszek
Zwiń/Rozwiń
3
Michalak
 Adam
Zwiń/Rozwiń
4
Michalak
 Stanisław
Zwiń/Rozwiń
5
Michalak
 Stanisław
Zwiń/Rozwiń
6
Michałowski
 Jan
Zwiń/Rozwiń
7
Michałowski
 Włodzimierz
Zwiń/Rozwiń
8
Michałowski
 Włodzimierz
Zwiń/Rozwiń
9
Mikulski
 Bolesław
Zwiń/Rozwiń
10
Minkowski
 Anatol
Zwiń/Rozwiń
11
Mirgłód
 Jan
Zwiń/Rozwiń
12
Mitura
 Edward
Zwiń/Rozwiń
13
Modelsztychel
 Zelek
Zwiń/Rozwiń
14
Morawski
 Marjan
Zwiń/Rozwiń
15
Moszkiewicz
 Zelman
Zwiń/Rozwiń
16
Mrozicki
 Aleksander
Zwiń/Rozwiń
17
MrzygłódJózef
 
Zwiń/Rozwiń
18
Mucha
 Rajmund
Zwiń/Rozwiń
19
Mul
 Andrzej
Zwiń/Rozwiń
20
Müller
 Franciszek
Zwiń/Rozwiń
21
Muszyński
 Władysław
Zwiń/Rozwiń
22
Nisiołek
 Franciszek
Zwiń/Rozwiń
23
Nowak
 Edward
Zwiń/Rozwiń
24
Nowak
 Jan
Zwiń/Rozwiń
25
Nowakowski
 Stanisław
Zwiń/Rozwiń
26
Nowakowski
 Władysław
Zwiń/Rozwiń
27
Nowowiejski
 Stanisław
Zwiń/Rozwiń
28
Olbryś
 Franciszek
Zwiń/Rozwiń
29
Olszewski
 Józef
Zwiń/Rozwiń
30
Olszewski
 Kazimierz
Zwiń/Rozwiń
31
Ołdakowski
 Wawrzyniec
Zwiń/Rozwiń
32
Opęchowski
 Stanisław
Zwiń/Rozwiń
33
Orliński
 Mojżesz
Zwiń/Rozwiń
34
Orłowski
 Franciszek
Zwiń/Rozwiń
35
Orłowski
 Lucjan
Zwiń/Rozwiń
36
Orłowski
 Lucjan
Zwiń/Rozwiń
37
Orso-Siegeda
 Klemens
Zwiń/Rozwiń
38
Ostołowski
 Bronisław
Zwiń/Rozwiń
39
Ostrowski
 Czesław
Zwiń/Rozwiń
40
Ostrowski
 Józef
Zwiń/Rozwiń
41
Ostrowski
 Stefan
Zwiń/Rozwiń
42
Ostrowski
 Władysław
Zwiń/Rozwiń
43
Paczka
 Aleksander
Zwiń/Rozwiń
44
Palmowski
 Konstanty
Zwiń/Rozwiń
45
Pastroński
 Piotr
Zwiń/Rozwiń
46
Pawlak
 Andrzej
Zwiń/Rozwiń
47
Pawlik
 Stanisław
Zwiń/Rozwiń
48
Pawłowski
 Antoni
Zwiń/Rozwiń
49
Piątek
 Jan
Zwiń/Rozwiń
50
Picór
 Kazimierz
Zwiń/Rozwiń
1
 Maszkiewicz
 Kazimierz
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
2
 Mendezweig
 Moszek
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
3
 Michalak
 Adam
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
4
 Michalak
 Stanisław
 plutonowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
5
 Michalak
 Stanisław
 sierżant
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
6
 Michałowski
 Jan
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
7
 Michałowski
 Włodzimierz
 pporucznik
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
8
 Michałowski
 Włodzimierz
 pporucznik
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
9
 Mikulski
 Bolesław
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
10
 Minkowski
 Anatol
 kapitan
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
11
 Mirgłód
 Jan
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
12
 Mitura
 Edward
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
13
 Modelsztychel
 Zelek
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
14
 Morawski
 Marjan
 plutonowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
15
 Moszkiewicz
 Zelman
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
16
 Mrozicki
 Aleksander
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
17
 MrzygłódJózef
 
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
18
 Mucha
 Rajmund
 st.szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
19
 Mul
 Andrzej
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
20
 Müller
 Franciszek
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
21
 Muszyński
 Władysław
 st.szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
22
 Nisiołek
 Franciszek
 kapral
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
23
 Nowak
 Edward
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
24
 Nowak
 Jan
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
25
 Nowakowski
 Stanisław
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
26
 Nowakowski
 Władysław
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
27
 Nowowiejski
 Stanisław
 st.szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
28
 Olbryś
 Franciszek
 kapral
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
29
 Olszewski
 Józef
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
30
 Olszewski
 Kazimierz
 st.szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
31
 Ołdakowski
 Wawrzyniec
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
32
 Opęchowski
 Stanisław
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
33
 Orliński
 Mojżesz
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
34
 Orłowski
 Franciszek
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
35
 Orłowski
 Lucjan
 podchorąży
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
36
 Orłowski
 Lucjan
 podchorąży
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
37
 Orso-Siegeda
 Klemens
 porucznik
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
38
 Ostołowski
 Bronisław
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
39
 Ostrowski
 Czesław
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
40
 Ostrowski
 Józef
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
41
 Ostrowski
 Stefan
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
42
 Ostrowski
 Władysław
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
43
 Paczka
 Aleksander
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
44
 Palmowski
 Konstanty
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
45
 Pastroński
 Piotr
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
46
 Pawlak
 Andrzej
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
47
 Pawlik
 Stanisław
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
48
 Pawłowski
 Antoni
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
49
 Piątek
 Jan
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
50
 Picór
 Kazimierz
 szeregowy
 33 PPL
Zwiń/Rozwiń
Lp.ImięNazwiskoRangaOddziałOdznaczenieZgonŹródło
1KazimierzMaszkiewiczszeregowy33 PPLpoległy
2MoszekMendezweigszeregowy33 PPLpoległy
3AdamMichalakszeregowy33 PPLpoległy
4StanisławMichalakplutonowy33 PPLpoległy
5StanisławMichalaksierżant33 PPLpoległy
6JanMichałowskiszeregowy33 PPLpoległy
7WłodzimierzMichałowskipporucznik33 PPLodznaczenia VM V kl.poległy
8WłodzimierzMichałowskipporucznik33 PPLpoległy
9BolesławMikulskiszeregowy33 PPLpoległy
10AnatolMinkowskikapitan33 PPLodznaczenia VM V kl.
11JanMirgłódszeregowy33 PPLpoległy
12EdwardMituraszeregowy33 PPLpoległy
13ZelekModelsztychelszeregowy33 PPLpoległy
14MarjanMorawskiplutonowy33 PPLpoległy
15ZelmanMoszkiewiczszeregowy33 PPLpoległy
16AleksanderMrozickiszeregowy33 PPLpoległy
17MrzygłódJózefszeregowy33 PPLpoległy
18RajmundMuchast.szeregowy33 PPLpoległy
19AndrzejMulszeregowy33 PPLpoległy
20FranciszekMüllerszeregowy33 PPLpoległy
21WładysławMuszyńskist.szeregowy33 PPLodznaczenia VM V kl.
22FranciszekNisiołekkapral33 PPLpoległy
23EdwardNowakszeregowy33 PPLpoległy
24JanNowakszeregowy33 PPLpoległy
25StanisławNowakowskiszeregowy33 PPLpoległy
26WładysławNowakowskiszeregowy33 PPLpoległy
27StanisławNowowiejskist.szeregowy33 PPLpoległy
28FranciszekOlbryśkapral33 PPLpoległy
29JózefOlszewskiszeregowy33 PPLpoległy
30KazimierzOlszewskist.szeregowy33 PPLpoległy
31WawrzyniecOłdakowskiszeregowy33 PPLpoległy
32StanisławOpęchowskiszeregowy33 PPLpoległy
33MojżeszOrlińskiszeregowy33 PPLpoległy
34FranciszekOrłowskiszeregowy33 PPLpoległy
35LucjanOrłowskipodchorąży33 PPLodznaczenia VM V kl.poległy
36LucjanOrłowskipodchorąży33 PPLpoległy
37KlemensOrso-Siegedaporucznik33 PPLpoległy
38BronisławOstołowskiszeregowy33 PPLpoległy
39CzesławOstrowskiszeregowy33 PPLpoległy
40JózefOstrowskiszeregowy33 PPLpoległy
41StefanOstrowskiszeregowy33 PPLpoległy
42WładysławOstrowskiszeregowy33 PPLpoległy
43AleksanderPaczkaszeregowy33 PPLpoległy
44KonstantyPalmowskiszeregowy33 PPLpoległy
45PiotrPastrońskiszeregowy33 PPLpoległy
46AndrzejPawlakszeregowy33 PPLpoległy
47StanisławPawlikszeregowy33 PPLpoległy
48AntoniPawłowskiszeregowy33 PPLpoległy
49JanPiątekszeregowy33 PPLpoległy
50KazimierzPicórszeregowy33 PPLpoległy