https://Legiony.genealodzy.pl/

Legiony Wojska Polskiego

Odznaczeni i polegli 1918-1920

Legiony - Indeks 23699 odznaczonych i poległych żołnierzy Wojska Polskiego 1918-1920.

Znajdź nas na Facebooku

Wyszukiwarka nazwisk

Informacje dodatkowe




1
Broniewski
 Jan
Zwiń/Rozwiń
2
Brzóska
 Piotr
Zwiń/Rozwiń
3
Chełmiński
 Tomasz
Zwiń/Rozwiń
4
Ciećkowski
 Jan
Zwiń/Rozwiń
5
Cynarzewski
 Marcin
Zwiń/Rozwiń
6
Czeklowski
 Mikołaj
Zwiń/Rozwiń
7
Dubiel
 Józef
Zwiń/Rozwiń
8
Dziulich
 Jan
Zwiń/Rozwiń
9
Fludra
 Stanisław
Zwiń/Rozwiń
10
Gawron
 Leon
Zwiń/Rozwiń
11
Gołębiowski
 Teofil
Zwiń/Rozwiń
12
Gołyński
 Franciszek
Zwiń/Rozwiń
13
Goroński
 Michał
Zwiń/Rozwiń
14
Grabowski
 Kazimierz
Zwiń/Rozwiń
15
Grygierczyk
 Paweł
Zwiń/Rozwiń
16
Halżbieta
 Jan
Zwiń/Rozwiń
17
Hałada
 Stanisław
Zwiń/Rozwiń
18
Heczko
 Jerzy
Zwiń/Rozwiń
19
Hess
 Rudolf
Zwiń/Rozwiń
20
Hyjek
 Józef
Zwiń/Rozwiń
21
Jagiełło
 Franciszek
Zwiń/Rozwiń
22
Jędrusiak
 Jan
Zwiń/Rozwiń
23
Jopek
 Aleksander
Zwiń/Rozwiń
24
Jopek
 Józef
Zwiń/Rozwiń
25
Jóźwiak
 Władysław
Zwiń/Rozwiń
26
Jurczyk
 Roman
Zwiń/Rozwiń
27
Kaczmarek
 Karol
Zwiń/Rozwiń
28
Kajzar
 Gustaw
Zwiń/Rozwiń
29
Kalina
 Edward
Zwiń/Rozwiń
30
Kalinowski
 Józef
Zwiń/Rozwiń
31
Kamorowski
 Antoni
Zwiń/Rozwiń
32
Kania
 Stanisław
Zwiń/Rozwiń
33
Karasiak
 Wawrzyniec
Zwiń/Rozwiń
34
Karbasz
 Jan
Zwiń/Rozwiń
35
Karpeta
 Józef
Zwiń/Rozwiń
36
Karwacki
 Adam
Zwiń/Rozwiń
37
Karwowski
 Józef
Zwiń/Rozwiń
38
Kencer
 Józef
Zwiń/Rozwiń
39
Kędzior
 Jan
Zwiń/Rozwiń
40
Klimkiewicz
 Józef
Zwiń/Rozwiń
41
Klocman
 Symche
Zwiń/Rozwiń
42
Klubś
 Jan
Zwiń/Rozwiń
43
Klus
 Paweł
Zwiń/Rozwiń
44
Kłosko
 Jan
Zwiń/Rozwiń
45
Kochan
 Franciszek
Zwiń/Rozwiń
46
Kopeć
 Andrzej
Zwiń/Rozwiń
47
Kosierb
 Tomasz
Zwiń/Rozwiń
48
Kotyński
 Stanisław
Zwiń/Rozwiń
49
Kowalczyk
 Józef
Zwiń/Rozwiń
50
Kowalczyk
 Antoni
Zwiń/Rozwiń
1
 Broniewski
 Jan
 kanonier
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
2
 Brzóska
 Piotr
 kanonier
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
3
 Chełmiński
 Tomasz
 kanonier
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
4
 Ciećkowski
 Jan
 ogniomistrz
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
5
 Cynarzewski
 Marcin
 kanonier
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
6
 Czeklowski
 Mikołaj
 kanonier
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
7
 Dubiel
 Józef
 kanonier
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
8
 Dziulich
 Jan
 kanonier
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
9
 Fludra
 Stanisław
 kanonier
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
10
 Gawron
 Leon
 kanonier
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
11
 Gołębiowski
 Teofil
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
12
 Gołyński
 Franciszek
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
13
 Goroński
 Michał
 kanonier
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
14
 Grabowski
 Kazimierz
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
15
 Grygierczyk
 Paweł
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
16
 Halżbieta
 Jan
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
17
 Hałada
 Stanisław
 kanonier
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
18
 Heczko
 Jerzy
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
19
 Hess
 Rudolf
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
20
 Hyjek
 Józef
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
21
 Jagiełło
 Franciszek
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
22
 Jędrusiak
 Jan
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
23
 Jopek
 Aleksander
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
24
 Jopek
 Józef
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
25
 Jóźwiak
 Władysław
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
26
 Jurczyk
 Roman
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
27
 Kaczmarek
 Karol
 st.szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
28
 Kajzar
 Gustaw
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
29
 Kalina
 Edward
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
30
 Kalinowski
 Józef
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
31
 Kamorowski
 Antoni
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
32
 Kania
 Stanisław
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
33
 Karasiak
 Wawrzyniec
 st.szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
34
 Karbasz
 Jan
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
35
 Karpeta
 Józef
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
36
 Karwacki
 Adam
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
37
 Karwowski
 Józef
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
38
 Kencer
 Józef
 kanonier
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
39
 Kędzior
 Jan
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
40
 Klimkiewicz
 Józef
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
41
 Klocman
 Symche
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
42
 Klubś
 Jan
 kanonier
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
43
 Klus
 Paweł
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
44
 Kłosko
 Jan
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
45
 Kochan
 Franciszek
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
46
 Kopeć
 Andrzej
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
47
 Kosierb
 Tomasz
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
48
 Kotyński
 Stanisław
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
49
 Kowalczyk
 Józef
 st.szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
50
 Kowalczyk
 Antoni
 szeregowy
 10 PPL
Zwiń/Rozwiń
Lp.ImięNazwiskoRangaOddziałOdznaczenieZgonŹródło
1JanBroniewskikanonier10 PPLpoległy
2PiotrBrzóskakanonier10 PPLpoległy
3TomaszChełmińskikanonier10 PPLpoległy
4JanCiećkowskiogniomistrz10 PPLpoległy
5MarcinCynarzewskikanonier10 PPLpoległy
6MikołajCzeklowskikanonier10 PPLpoległy
7JózefDubielkanonier10 PPLpoległy
8JanDziulichkanonier10 PPLpoległy
9StanisławFludrakanonier10 PPLpoległy
10LeonGawronkanonier10 PPLpoległy
11TeofilGołębiowskiszeregowy10 PPLpoległy
12FranciszekGołyńskiszeregowy10 PPLpoległy
13MichałGorońskikanonier10 PPLpoległy
14KazimierzGrabowskiszeregowy10 PPLpoległy
15PawełGrygierczykszeregowy10 PPLpoległy
16JanHalżbietaszeregowy10 PPLpoległy
17StanisławHaładakanonier10 PPLpoległy
18JerzyHeczkoszeregowy10 PPLpoległy
19RudolfHessszeregowy10 PPLpoległy
20JózefHyjekszeregowy10 PPLpoległy
21FranciszekJagiełłoszeregowy10 PPLpoległy
22JanJędrusiakszeregowy10 PPLpoległy
23AleksanderJopekszeregowy10 PPLpoległy
24JózefJopekszeregowy10 PPLpoległy
25WładysławJóźwiakszeregowy10 PPLpoległy
26RomanJurczykszeregowy10 PPLpoległy
27KarolKaczmarekst.szeregowy10 PPLpoległy
28GustawKajzarszeregowy10 PPLpoległy
29EdwardKalinaszeregowy10 PPLpoległy
30JózefKalinowskiszeregowy10 PPLpoległy
31AntoniKamorowskiszeregowy10 PPLpoległy
32StanisławKaniaszeregowy10 PPLpoległy
33WawrzyniecKarasiakst.szeregowy10 PPLpoległy
34JanKarbaszszeregowy10 PPLpoległy
35JózefKarpetaszeregowy10 PPLpoległy
36AdamKarwackiszeregowy10 PPLpoległy
37JózefKarwowskiszeregowy10 PPLpoległy
38JózefKencerkanonier10 PPLpoległy
39JanKędziorszeregowy10 PPLpoległy
40JózefKlimkiewiczszeregowy10 PPLpoległy
41SymcheKlocmanszeregowy10 PPLpoległy
42JanKlubśkanonier10 PPLpoległy
43PawełKlusszeregowy10 PPLpoległy
44JanKłoskoszeregowy10 PPLpoległy
45FranciszekKochanszeregowy10 PPLpoległy
46AndrzejKopećszeregowy10 PPLpoległy
47TomaszKosierbszeregowy10 PPLpoległy
48StanisławKotyńskiszeregowy10 PPLpoległy
49JózefKowalczykst.szeregowy10 PPLpoległy
50AntoniKowalczykszeregowy10 PPLpoległy